Az egész napos programok sorát először a gyermekközösség által szervezett versenyek ünnepélyes díjátadó ünnepsége nyitotta. A versenykategórákban mind a négy évfolyam legjobbjai kerültek díjazásra, ahol először a ,,Ki miben tehetséges,, versenysorozat helyezettjei kerültek kihirdetésre, illetve díjazásra évfolyamonként és korcsoportonként. A versenyek sokszínűsűgét mutatja, hogy a harmadik – negyedik osztályosok között is kihirdetésre került a legjobb matematikus, -helyesíró, -szövegértő és éneklő diák.
Legjobb matematikus (I.- II. -III.- IV. évfolyam)I. évfolyam
Baksa Fruzsina 1.a
Trockis Tamás 1.b
Farkas Mira Zsanna 1.c
II. évfolyam
Kosztel László Levente 2.a
Szabó Dorina 2.b
Varga Dániel 2.c
Simon Dóra 2.d
III. évfolyam
Lapos Mónika 3.a
Szabó Boglárka 3.b
Orosz Panka 3.c
Márta Dániel 3.d
Emelt matematika
Herczku Julianna
Magyar Dávid
Huszti Lóránt
Farkas Dóra
Kajdy Balázs
IV. évfolyam
Deák Dorka 4.a
Kovács Anna 4.b
Simon Lilla 4.c
Varga Sára 4.d
Emelt matematika
Orosz Sándor 4.b
I. évfolyam
Dániel Linett 1.a
Bertics Lelle 1.b
Kázmér Andrea 1.b
Farkas Mira Zsanna 1.c
Garai Loretta 1.c
II. évfolyam
Luka Lili 2.a
Toldi Lilla, Bodó Laura 2.b
Papp Sára 2.c
Lőrincz Laurent 2.d
II. évfolyam
Kosztel László Levente 2.a
Demkó Hunor 2.b
Varga Dániel, Tóth Botond, Dér Bence 2.c
Turóczi Anna 2.d
III. évfolyam
Lapos Tibor 3.a
Kajdy Balázs 3.b
Veres Péter 3.c
Herczku Julianna 3.d
IV. évfolyam
Gecsey Petra 4.a
Orosz Sándor 4.b
Voloscsuk Emília 4.c
Varga Sára 4.d
II. évfolyam
Nagy Stefánia 2.a
Szabó Dorina Csenge 2.b
Simon-Jójárt Márk 2.c
Simon Dóra 2.d
III. évfolyam
Fazekas Panna 3.a
Magyar Dávid 3.b
Bancsi Bence 3.c
Bán Dorina 3.d
IV. évfolyam
Kiss Dóra 4.a
Apáthy Hajna 4.b
Simon-Jójárt Kevin 4.c
Laczkó Boglárka 4.d
III. évfolyam
Kiss Noémi
Balázs Blanka
Bene Laura
Szalai Dóra
IV. évfolyam
Medve Hanna Viktória 4.a
Orosz Sándor 4.b
Pataki Roland 4.c
Varga Sára 4.d
A sport is szerves részét képezte az éves tevékenységüknak, ahol az iskola négy alsó évfolyama a ,,Három Tusa” elnevezésű versenyen mérettette meg magát. A dobogós csapatok mellett, a legjobb ugró és dobó is jutalmazásra került az évzáró ünnepségen.
Lányok
3.Helyezett: Fantasztikus négyes 1.b. Bertics Lelle, Kázmér Andrea, Dévai Csenge, Koncz Kitti
- helyezett: Cicák 1.a Szolnoky Bella, Baksa Fruzsina, Dániel Linett, Fehér Petra
- helyezett: Tündér 1.c Farkas Mira, Kovács Kinga, Garay Loretta, Raduly Gréta
Fiúk
3.helyezett: Buksi 1.c Madai Benjamin, Fazekas Béla, Németh Dávid, Rózsa Péter
2.helyezett: Barcelona 1.b Koncz Botond, Fehér Botond, Hanyu László, Babinecz Ádám
1.helyezett: Pumák 1.a Újvári István, Farkas Ádám, Sulyok László, Mikó Dominik
Legjobb dobó: Kázmér Andrea 1.b
Újvári István 1.a
Legjobb ugró: Fehér Petra 1.a
Sulyok László 1.a
Lányok
3.helyezett: Farkas lányok 2.a Kiss Martina, Kolleg Laura, Luka Lili, Nagy Stefánia
2.helyezett: Tini lányok 2.c Bíró Panna, Papp Sára, Papp Tímea, Tári Sára
1.helyezett: Villám párducok 2.d Haga Elizabet Csenge, Nagy Szabina, Palotai Bianka Zsuzsanna, Simon Dóra
Fiúk
3.helyezett: Focisták 2.c Csizmár Máté, Kokhán Edvárd, Kokhán Henrik, Laszip Máté
2.helyezett: Villám gepárdok 2.d Biró Milán, Duen Balázs, Lőrincz Laurent, Lőrincz László
1.helyezett: Labda 2.a Kosztel László, Újvári Benedek, Macsi István, Csizmár Gergő
Legjobb dobó: Rézműves Nina 2.b
Újvári Benedek 2.a
Legjobb ugró: Luka Lili 2.a
Kokhán Edvárd 2.c
Lányok
3.helyezett: H.K.N.G. 3.b Szűcs Noémi, Varga Hanga, Illés Gréta, Palágyi Kamilla
2.helyezett: Jágerek 3.d Csonka Viktória, Varga Eszter, Bán Dorina, Gecsey Hanna
1.helyezett: Legendás csajok 3.b Laczkó Heidi, Bene Laura, Balogh Katrin, Rózsa Petra
Fiúk
3.helyezett: Powák 3.d Pongó József, Szabó Márk, Rácz Kristóf, Rácz Alex
2.helyezett: C.B.A.-s varázs 3.b Biró Botond, Rézműves Gyula, Horváth Ádám, Huszti Lóránt
1.helyezett: Maffiavezérek 3.c Lakatos Zsiga, Gyöngyösi Dávid, Veres Péter Márk, Szigeti Zsolt
Legjobb dobó: Rózsa Vanda 3.c
Lakatos Zsigmond 3.c
Legjobb ugró: Bene Laura 3.b
Biró Botond 3.b
Lányok
3.helyezett: Mad girls 4.a Gecsey Petra, Lőrincz Lili, Simon Petra, Oleksza Leona
2.helyezett: Kékek 4.d Laczkó Boglárka, Varga Sára, Botos Zsófia, Illés Boglárka
1.helyezett: Temp 4.c Voloscsuk Emilía, Tári Tamara, Szakács Mézia, Kiss Patrícia
Fiúk
3.helyezett: The father 4.d Hódy Levente, Fehér Zoltán, Koczinger Róbert, Tóth Norbert Raul
2.helyezett: Gamerek 4.c Fehér Ákos, Faragó Kristóf, Vasas Ákos, Lakatos Géza
1.helyezett: Nyulak 4.d Huszti József, Lengyel Péter, Pócsik Krisztián, Rózsa Tamás
Legjobb dobó: Kovács Anna 4.b
Fehér Ákos 4.c
Legjobb ugró: Illés Boglárka 4.d
Hódy Levente 4.d
Az eredmények kihirdetését követően idén is egy labdával ajándékozta meg az Gyermekközösség az alsós osztályok mindegyikét.