Közzétette - Kategória - Bereg, Beregi Sport krónikák, Vásárosnamény hírei, Vásárosnaményi Krónikák, Vezér cikkek, Vitka SE, Vitka SE kézilabda

Színvonalas nemzetközi kézilabda tornát rendeztek a Bereg szívében, Vásárosnaményban

Szi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (1)

Vásárosnamény – Újabb nívós, nemzetközi sporteseménynek adott otthont a Bereg szíve, Vásárosnamény. A Városi Sportcsarnokban ezúttal, második alkalommal került megrendezésre a Szi-Zo Kupa Női Kézilabda Torna.

A magyar és ukrán csapatokat felvonultató, nívós nemzetközi tornán, hazai Vitka SE mellett, a tavalyi NBII-es bajnok Hajdúböszörmény, Balmazújváros és az ukrán élvonal egyik legerősebb együttese, az HC Karpaty Uzhgorod vett részt. Az egész napos tornán színvonalas és küzdelmes mérkőzések sora volt látható, ahol a sorsolást követően a selejtező mérkőzéseket győztesei juthattak a a délutáni döntőbe.

Selejtezők:Szi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (4)

Vitka SE – Hajdúböszörményi TC 24  -25 (16 – 11)

Vitka SE

Papp Dóra; Gyebnár Zsófia; Kósa Andrea; Kósa Zsófia;Miklovicz Bernadett; Darányi Renáta; Kanda Kitti; Szemán Szilvia; Bartha Kincső; Haraszti Dzsenifer; Rózsa Nikoletta; Balogh Panna; Durankova Veronika; Szabó Viktória

Hajdúböszörményi TE

Szilágyi Krisztina; Koszta Enikő; Erdei Anett; Kovács Magdolna; Szabó Lilla; Sári Kata; Sári Janka; Balla Barbara; Berényi Janka; Cobi Mária; Tardi Zsuzsanna; Bakos ZsuzsannaSzi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (3)

NKK Balmazújváros – HC Karpaty Uzhgorod 29 – 25 (16 – 10)

NKK Balmazújváros

Balla Tünde; Kaltenecker Anett; Péntek Fanni; Kilos Tatjána; Szabados Ibolya; Takács Alexandra; Hadas Panna; Pál Izabella; Kiss Bernadett; Lévai Zsófia; Szabó Réka; Zavaczki Boglárka

HC Karpathy Uzhgorod

Voronko Ielyzaveta; Bajrak Karyna; Shukaly Milana; Helekestseva Anastázia; Hotra Yana; Chikovani Teh; Pilipjuk Olena; Kuochhak Kateryna; Chypliak Natalija; Lezinska Anna; Bezrukova Sofia; Tryfonova Anna; Beke Gabriella

Bronzmérkőzés:

Szi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (2)

Vitka SE – HC Karpaty Uzhgorod 20 – 31 (11 – 14)

Vitka SE

Papp Dóra; Gyebnár Zsófia; Kósa Andrea; Kósa Zsófia;Miklovicz Bernadett; Darányi Renáta; Kanda Kitti; Szemán Szilvia; Bartha Kincső; Haraszti Dzsenifer; Rózsa Nikoletta; Balogh Panna; Durankova Veronika; Szabó Viktória

HC Karpathy Uzhgorod

Voronko Ielyzaveta; Bajrak Karyna; Shukaly Milana; Helekestseva Anastázia; Hotra Yana; Chikovani Teh; Pilipjuk Olena; Kuochhak Kateryna; Chypliak Natalija; Lezinska Anna; Bezrukova Sofia; Tryfonova Anna; Beke Gabriella

Döntő mérkőzés:Szi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (5)

NKK Balmazújváros – Hajdúböszörményi TC 17 – 45 (8 – 23)

NKK Balmazújváros

Balla Tünde; Kaltenecker Anett; Péntek Fanni; Kilos Tatjána; Szabados Ibolya; Takács Alexandra; Hadas Panna; Pál Izabella; Kiss Bernadett; Lévai Zsófia; Szabó Réka; Zavaczki Boglárka

Hajdúböszörményi TE

Szilágyi Krisztina; Koszta Enikő; Erdei Anett; Kovács Magdolna; Szabó Lilla; Sári Kata; Sári Janka; Balla Barbara; Berényi Janka; Cobi Mária; Tardi Zsuzsanna; Bakos ZsuzsannaSzi-Zo nemzetkozi kezilabda torna vasarosnameny (6)

A döntőt végül a Balmazújváros csapata nyerte. Az ünnepélyes eredményhirdetésen a díjakat Hanufer Sándor és Dévényi Tibor adta át a díjazottaknak.

Vélemény, hozzászólás?