Közzétette - Kategória - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei bünügyi krónikái

Lerakódott korom izzott Ófehértón


Lerakódott korom izzott Ófehértón, egy Arany János utcai, és Nyíregyházán, egy Szerén utcai ház kéményében. A baktalórántházi és a nyíregyházi hivatásos tűzoltók távolították el kéziszerszámokkal a parázsló részeket a kéményekből. Személyi sérülés egyik helyen sem történt. Az ófehértói ingatlan más módon nem fűthető, így az ott élő egy ember elhelyezéséről átmenetileg gondoskodtak. Az esetekről értesítették a kéményseprőket.


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük