Közzétette - Kategória - Belföldi krónikák

Csütörtöktől mélyebben kell a zsebébe nyúlnia annak, aki tankolni indul


Csütörtöktől mélyebben kell a zsebébe nyúlnia annak, aki autóba ül: az izraeli–iráni konfliktus miatt brutálisan drágul a benzin és a gázolaj. A világpiacon elszállt az olaj ára, most a magyar kutakon érezzük meg a háborús feszültség árát.

Órákon belül hazánkban is meg fogjuk érezni az izraeli-iráni háború hatását, ugyanis a a nyersolaj világpiaci drágulása miatt emelkedni fog minden hazai benzinkúton a benzin és a gázolaj ára is csütörtöktől.

Holtankoljak.hu beszámolója szerint a benzin nagykereskedelmi ára bruttó négy forinttal, a gázolajé bruttó kilenc forinttal emelkedik.


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük