Közzétette - Kategória - Bereg, Szatmár és Rétköz térségi krónikái, Határrendészeti hírek, Milota, Regionális hírek, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei bünügyi krónikái, Szatmár hírei, Szatmári határrendészeti krónika, Szatmári szíréna, Vezér cikkek

60 milliót érő csempészcigivel bukott le az ellenőrzés során


csempszcigi milotaA Kölcsei Határrendészeti Kirendeltség munkatársai 2019. július 27-én éjszaka Milota külterületén intézkedés alá vontak egy 31 éves ukrán állampolgár által vezetett mikrobuszt. A rendőrök az ellenőrzés alatt a jármű rakterében nagy mennyiségű, mintegy 45.000 doboz magyar adó és zárjegy nélküli cigarettát találtak, melynek értéke a meghaladja a hatvanhat millió forintot. A rendőrök a járművezetőt és a gépkocsit a benne lévő jövedéki termékekkel együtt átadták az eljárás lefolytatására illetékes Nemzeti Adó-és Vámhivatal munkatársainak.