Közzétette - Kategória - Bereg, Beregi Krónikák, Beregi Sport krónikák, Regionális hírek, Rendezvények, Vásárosnamény hírei, Vásárosnaményi Krónikák, Vezér cikkek

Még nyolcan, köztük Vásárosnamény van talpon a megyei kupában

Lendületes, jó hangulatú edzést tartottak Vásárosnamény (12)

Vásárosnamény – A negyeddöntőkkel folytatódik szerdán a 2015/2016-os szezon Szabolcs – Szatmár – Bereg Megyei Kupa küzdelmei. Az egyaránt 16.30 órától kezdődő mérkőzéseken a továbbjutás egy találkozón dől el. Miután a sorsolás szeszélye folytán valamennyi párharcban azonos osztálybeliek játszanak egymással, így amennyiben a találkozók 2×45 perc után döntetlenre állnak, akkor tizenegyesrúgásokkal kell majd eldönteni a továbbjutó kilétét.

A negyeddöntők párosításai:

Kótaj SE – Rakamazi Spartacus SE

Nagyecsed RSE – II. Rákóczi Ferenc SE Szakoly

Balkányi SE – Vásárosnamény SE

Sényő-Carnifex FC – Ibrány SE

A legjobb négy közé jutó csapatoknak az elődöntő sorsolását, május 3-án kedden, 15.30 órától az Igazgatóság hivatalos helyiségében fogjuk megtartani.