Közzétette - Kategória - Vásárosnamény hírei, Vásárosnaményi Krónikák, Vezér cikkek

Gépjárművezető állás a Bereg szívében, Vásárosnaményban

MUNKALEHETŐSÉG
A Frontalit Kft. bútorlap megmunkálással illetve értékesítéssel foglalkozó vállalat.
Cégünk kapacitásának bővítése miatt munkatársat keres tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr pozíció betöltésére.
Feladatai:
– Benzin vagy dízel üzemű járműveket vezet áruszállítási céllal bel- és külföldi útvonalakon.
– a mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése;
– tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése, a rakomány károsodásmentes szállítása;
– rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele, a tehergépkocsira felszerelt csörlő vagy emelő működtetése; adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló vezetése, díjszámfejtés, pénzkezelés és elszámolás;
– a gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű működési zavarainak, hibáinak meghatározása, behatárolása, a kisebb hibák javítása, a gépjármű rendszeres ápolása.
Jellemző munkakörök:
– Árufuvarozó (gépkocsivezető)
– Áruszállító (gépkocsivezető)
– Áruterítő gépkocsivezető
– Bútorszállító fuvarozó
Elvárások:
– precizitás, következetesség
– több műszakos munkarend vállalása (időszakosan)
– csapatmunka
– figyelem, koncentráció
– önállóság
– felelősségvállalás
– C/ E kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
– fejlődési és előrelépési lehetőség
– versenyképes fizetés
– biztos, hosszútávú munkalehetőség
– bejelentett munkaviszony
– kihívásokkal teli, változatos feladatok
– azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye: 4800 Vásárosnamény, Nyíregyházi út 25.
Ha szeretnél te is egy dinamikusan fejlődő vállalat és csapat tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küld el a frontalit@namenynet.hu e-mail címre vagy személyesen is leadhatod a fent megadott címen. Csak a formai követelményeknek megfelelő önéletrajzot áll módunkban elfogadni! Az álláshirdetéssel kapcsolatban a 06-20/367-6990-es telefonszámon érdeklődhetsz! Várjuk jelentkezésed!

Frontalit Kft.