Közzétette - Kategória - Belföldi krónikák

Autósok, figyelem: mától ellepik a rendőrök az utakat, erre ellenőrzik országszerte


A rendőrség február 9. és 15. között Magyarország teljes területén közúti ellenőrzést tart – közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata a police.hu oldalon.

Országos közúti ellenőrzést tart a rendőrség hétfőtől – tudatta a police.hu. az országos akció az ittas és bódult járművezetők kiszűrését célozza, az alkohol- és drogfogyasztás közúti kockázatainak visszaszorítása érdekében.

Az akció célja a közlekedésbiztonság növelése, valamint a balesetek megelőzése, „hiszen a közlekedésben a józanság nem választás kérdése, hanem alapvető feltétel” – fogalmaztak.


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük