Közzétette - Kategória - Gergelyiugornya, Vásárosnamény hírei, Vezér cikkek

Továbbra is 100 %-os a teljesítmény Gergelyiugornyán

gergelyiugornyai-se-eperjeske-se-megye-iii-retkoz-csoport-3

Gergelyiugornya – A két forduló után száz százalékos teljesítménnyel büszkélkedő Gergelyiugornyai SE, a tabella élén várhatta a mai nap folyamán megrendezésre kerülő harmadik fordulót, a megyei harmad osztály Rétköz csoportjában. Az ellenfél ezúttal a tabella végén kullogó Eperjeske csapata volt. A mérkőzés egész menete ennek szellemiségében zajlott, hiszen az elmúlt évben még a megye kettőben szereplő alakulat kilencven percig tartotta irányítása alatt a találkozót. A számtalan hazai helyzettel gazdagított találkozón végül összesen nyolc gól született (5-3), így csoportjában immár egyedül makulátlan, vezetve a tabellát.

Gergelyiugornyai SE – Eperjeske SE 5 -3 (3-0)