Közzétette - Kategória - Vásárosnamény hírei, Vásárosnaményi Krónikák, Vezér cikkek

Több álláshely betöltésére hirdettek pályázatot a vásárosnaményi Swiss Krono Kft-nél

swiss-krono-vasarosnameny

A Swiss Krono Kft. könyvelő munkatársat keres határozott idejű,- illetve diákokat nyári munkavégzésre, adminisztratív munkakörbe.

A Swiss Krono Kft. könyvelő munkatársat keres határozott idejű munkavégzésre
Feladatok:

  • áru beérkezéshez kapcsolódó számlák adminisztrációja, könyvelése SAP-ban
  • időszaki auditokban való részvétel
  • pénzügyi adatok és tranzakciók könyvelése
  • folyószámla-egyeztetés, információk rögzítése adatbázisban
  • költségszámlák könyvelése SAP-ban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, felelősségtudat és precizitás
  • Kiváló csapatban való együttműködési készség

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Felsőfokú számviteli/pénzügyi szakon szerzett képesítés

Angol/német nyelvtudás

Határidő: május 07.

A Swiss Krono Kft diákokat keres nyári munkavégzésre, adminisztratív munkaköbe.

Feladatok:

  • A főállású kollégák mindennapi munkájának támogatása
  • A változáskezelési folyamatok támogatása
  • Adatgyűjtés, adminisztráció különböző projektekben

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali vagy levelező tagozaton
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság

Előny: angol vagy német középszintű nyelvtudás; adatbáziskezelés

Határidő: május 15.

Fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várjuk:
miklosne.szikora@swisskrono.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük