Közzétette - Kategória - Bereg, Szatmár és Rétköz térségi krónikái, Beregdaróc, Beregi Krónikák, Regionális hírek, Vezér cikkek

Óriási bravúr Beregdarócon

Vásárosnamény–Beregdaróc (22)

Illusztráció: Vásárosnamény-Beregdaróc

A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 19. fordulójának szombati nyitányán öt mérkőzést rendeztek.

Beregdaróc–Vámosoroszi 3–3 (2–1)

Beregdaróc, 80 néző, v.: Sinka Z.

Beregdaróc: Ábrán G. (Kelemen R.) – Varga T., Antal S., Szász K., Lukovics J. (Ecsedi Á.), Kovtun, Kizman G. (Ábrán Cs.), Veress R., D. Pethe K. (Veress R.), Lizák Bence, Béres R. Edző: Baracsi Endre.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Kerekes Sz., Somogyi T., Jóni R., Baráth F., Somogyi R., Róka R., Balogh P., Bartha K., Riskó T. Edző: Orosz András.

Gól: Lizák Bence 2 (egyet 11-esből), Béres R., illetve Riskó T. 2 (egyet 11-esből), Bartha K. Kiállítva: Antal S. (83. perc). Ifi: 0–12.

Baracsi Endre: – A mai meccsen ismét két kapussal kezdtünk, a sérült játékosom csatárposzton még gólt is szerzett, de sajnos a másik cerberus igen rossz napot fogott ki. Ennek ellenére volt tartása a csapatnak, kétszer is talpra álltunk vesztett helyzetből. Van mire most büszkének lennünk.

Orosz András: – Vereséggel felérő döntetlen született, hiába játszottunk óriási fölényben, az antifoci ellen gyenge játékkal nem lehet nyerni. A hazaiak nagyon lassították a játékot, minden pontrúgást percekig végeztek el, ehhez pedig partner volt a játékvezető is. Gratulálok a hazaiaknak a pontszerzéshez, végülis rúgtak nekünk három gólt, és elsősorban magunkban kell keresnünk a hibát.