Közzétette - Kategória - Bereg, Beregi Krónikák, Beregi Sport krónikák, Regionális hírek, Rendezvények, Vásárosnamény hírei, Vásárosnaményi Krónikák, Vezér cikkek

Kiütéses győzelmet aratott Vásárosnamény csapata

Vásárosnamény - Nyírmeggyes labdarúgó mérkőzés (6)[srizonfbalbum id=8]

Vásárosnamény –  Kiütéses győzelemmel kezdte immár harmadik tavaszi mérkőzését  Vásárosnamény labdarúgó csapata. Az ellenfél ezúttal az őszi szezon során pontot rabló Nyírmeggyes együttese volt. A beregi gárda a labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoportjának soron következő, 18. fordulójában, hazai pályán fogadta ellenfelét a Vásárosnaményi Sporttelepen. A kiváló minőségű pályán minden adott volt a jó és közönségszórakoztató játékra, mind a két csapat részéről. Ennek rendje és módja szerint kezdtek a csapatok, a küzdelmes és jó iramú játék mellett, számtalan veszélyes szituációt alakított ki a naményi együttes, melyből hármat sikerült is gólra váltania. Az első félidőben háromgólos előnyre szert tevő Tivadar András által irányított gárda, a fordulást követően Bíró József és Barta Ferenc két találatával alakult ki a 6-1-es végeredmény, amely így ismét egy fölényes hazai sikerrel zárult.

Vásárosnamény - Nyírmeggyes (1)

[slideshow_deploy id=’99387′]

Vásárosnamény–Nyírmeggyes 6–1 (3–1)

Vásárosnamény, 200 néző, v.: Éva I.

Vásárosnamény: Csordás A. – Illés P., Balogh T. (Bíró J.), Danku J., Fejes J. (Barta F.), Deskó D., Szűcs B., Sebestyén G. (Szabó J.), Balázs G. (Peregrin R.), Bancsi G. (ifj. Tivadar A.), Bicskó G. Edző: Tivadar András.

Nyírmeggyes: Angyal L. (Pető Á.) – Tóth G., Horváth J. (Paulik J.), Székely Zs., Varga B., Ruszinkó B., Éles B., Balogh J. (Medve L.), Hornyák Zs., Kovács L., Pelyák M. (Gyarmati N.). Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Deskó D. 2, Barta F. 2, Danku J., Bíró J., illetve Kovács L. Ifi: 2–6.

Tivadar András: – Nagyon nehezen indult ez a meccs, kimaradt egy tizenegyes is, de utána gyorsan találtunk egy gólt. Jól védekező ellenfelünk ellen a második félidőben sikerült bebiztosítani a győzelmet. Gratulálok a csapatomnak.
Bulyáki Zoltán: – A végeredmény nem tükrözi hűen a valóságot, ami a pályán történt. Ezen felül gratulálok a Vásárosnaménynak.