_VN_a bereg szive_fekv_kk teremtorna namény lajkolas

Vásárosnamény–Beregdaróc (17)

Vásárosnamény –  Megkezdte a tavaszi szezont és a megyei első osztály felé vezető utat az őszi bajnok Vásárosnamény csapata. A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport nyitányán, a szintén beregi, Beregdaróc együttesét fogadta a Vásárosnaményi Sporttelepen. A mérkőzés ma is rendhagyó módon indult, hiszen a városi sportélet egyik, ha nem a legkiemelkedőbb alakja, Szolnok Ferenc bácsi nemrégen ünnepelte 90. születése napját. Ezen neves alkalomból a klub vezetősége úgy gondolta, hogy hálájuk és tiszteletük jeléül a mai, nyitó mérkőzés kezdőrúgását ő végezheti el. A végig taktikai fölényben játszó hazai együttes, ahogy eddig is, egy igen izgalmas mérkőzést játszott a sportszerűen küzdő Beregdaróc ellen. Az első félidőben a hazaiak új igazolása, Barta Ferenc már a 2. percben vezetést szerzett a Tivadar András vezette gárdának, mely nem nyomta rá a bélyegét a mérkőzésre, hiszen a küzdelmekben gazdag félidőt Mándi László gólja és a Slyvka Ivan kiállítása mellett, számtalan gólhelyzet és veszélyes szituáció tarkította mind a két oldalt. A második félidőben, immár az egész őszi szezon során tapasztalható, Tivadar András edzői munkáját dicsérő, fölényes fizikai erőnlétével és fegyelmezett játékával, ismét behengerelte jelen ellenfelét is Vásárosnamény csapata. A folytatásban Bancsi Gábor, Mándi László és Deskó Dávid szépségdíjas találatával a végén 5-0 végeredménnyel vonulhattak öltözőbe a csapatok. A mérkőzésen nem csak Mándi László duplája, a magabiztos győzelem és a Vámosoroszi bukását követően, 6 pontra duzzadó előny tette széppé ezen napot, hanem Deskó Dávid is, aki ezen a mérkőzésen megszerezte idénybeli 33 találatát is, melyhez ezúton is gratulálunk!

Vásárosnamény–Beregdaróc (2)

Vásárosnamény–Beregdaróc 5–0 (2–0)

Vásárosnamény, 300 néző, v.: Veres J.

Vásárosnamény: Csordás A. – Illés P., Balogh T. (Tivadar A.), Danku J., Fejes J., Barta F. (Bicskó G.), Deskó D., Bancsi G. (Balázs G.), Szűcs B., Sebestyén G. (Peregrin R.), Mándi L. (Bíró J.). Edző: Tivadar András.

Beregdaróc: Béres R. (Ábrán G.) – Varga T., Antal S. (Ábrán Cs.), Dub S., Slyvka I., Veress N., Kizman G., D. Pethe K. (Ecsedi Á.), Lizák B., Szász K. (Kosztel D.), Kiss R. (Lukovics J.). Edző: Baracsi Endre.

Gól: Mándi L. 2 (egyet 11-esből), Bartha F., Bancsi G., Deskó D. Kiállítva: Slyvka (38. perc).Ifi: 5–0.

Tivadar András: – Az első félórában nagyon döcögős volt a játékunk, de aztán összekapta magát a csapat, és az ellenfél sorsát is megpecsételte a kiállítás. Gratulálok a játékosaimnak, és az ifiknek is a jó kezdéshez.
Baracsi Endre: – Magabiztos vereséget szenvedtünk. Az ellenfél tökéletesen használta ki a hibáinkat, és a fegyelmezetlenségeinket. Sok sikert kívánok Vásárosnaménynak a megyei első osztály felé vezető úton.