Közzétette - Kategória - Bereg, Szatmár és Rétköz térségi krónikái, Beregi Krónikák, Regionális hírek, Vásárosnamény hírei, Vezér cikkek

Asszisztensi állás Vásárosnaményban

Állás lehetőség

MTB-Tech Munka-Tűz-Környezetvédelmi És Biztonságtechnikai Mérnökiroda KFT.
Munkatársakat Keres:
Munkavédelmi Koordinátor Asszisztens
Feladatok:
– munka- és tűzvédelmi feladatok ellátása építőipari szektorban lévő megrendelőinknél
– munka és tűzvédelmi oktatások megtartása
– részvétel a napi, heti EHS auditokon
– munkahelyek ellenőrzése munka- és tűzvédelmi szempontból
– munka- és tűzvédelmi dokumentációk készítése
– üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
– a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
– kockázatértékelések készítése
– hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
– egyéb szakmai feladatok

Elvárás:
– középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus)
– munka- és tűzvédelem területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
– feladat, illetve projekt orientált gondolkodás
– jó problémamegoldó képesség
– elhivatottság a szakma iránt
– határozott személyiség
– proaktivitás
– lojalitás
– mobilitás
– felhasználói szintű MS Office ismeretek
– B kategóriás jogosítvány

Előny:
– felsőfokú munkavédelmi szakirányú végzettség (munkavédelmi szakember/szakmérnök)
– német nyelvismeret
– tűzvédelmi előadó végzettség
– MEBIR belső auditori végzettség

Munkavégzés helye:
– Vásárosnamény

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem
– cafeteria rendszer
– telefon, számítógép, szükség esetén céges autó
– dinamikus csapat
– folyamatos szakmai fejlődés és tovább tanulás lehetősége
– hazai és nemzetközi karrierlehetőség

1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a 16-002 azonosítóra hivatkozva a következő e-mail címre: andrea.cseh@mtbgroup.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük