Tarpa-Vásárosnamény bajnoki labdarúgó mérkőzés (26)

Tarpa–Tisztaberek 0–1 (0–0)

Tarpa, 100 néző, v.: Sándor Cs.

Tarpa: Bodnár B. – Gajdos Cs., Antal R., Szidor S., Egresi G., Tar E., Kovács A., Péter Gy., Ködöböcz N. (Rozman S.), Oros E., Szabó A. Edző: Görög Csaba.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N., Szabó L., Molnár Róbert, Tóth J., Császár T. (Lázár R.), Bencze Á., Nagy J., Molnár Roland (Homoki G.), Juhász N. (Mester A.). Edző: Oroszi István.

Gól: Lázár R. Kiállítva: Szabó A. (72. perc), illetve Molnár Róbert (72. perc). Ifi: 3–0.

Görög Csaba: – Gratulálok az ellenfélnek.
Oroszi István: – Egy döntelenszagú mérkőzésen akkor kell rúgni a győztes gólt, amikor az ellenfélnek már „szinte” lehetetlen rá válaszolni. Ennek a csapatnak komoly tartása van, a szurkolóink nevében is köszönöm a fiúknak a mai hozzáállást.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a BeregiHirek.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák. Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!