Labdarúgó Magyar Válogatott

MENETREND IDŐRENDBEN

1. CSOPORTKÖR

Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport
Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport
Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport

2. CSOPORTKÖR

Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport
Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport

3. CSOPORTKÖR

Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lille): Svájc v Franciaország – A csoport
Vasárnap 19 Június, 21.00 (Lyon): Románia v Albánia – A csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (St-Etienne): Szlovákia v Anglia – B csoport
Hétfő 20 Június, 21.00 (Toulouse): Oroszország v Wales – B csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Párizs): Észak-Írország v Németország – C csoport
Kedd 21 Június, 18.00 (Marseille): Ukrajna v Lengyelország – C csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Bordeaux): Horvátország v Spanyolország – D csoport
Kedd 21 Június, 21.00 (Lens): Csehország v Törökország – D csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (Lyon): MAGYARORSZÁG v Portugália – F csoport
Szerda 22 Június, 18.00 (St-Denis): Izland v Ausztria – F csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Nice): Svédország v Belgium – E csoport
Szerda 22 Június, 21.00 (Lille): Olaszország v Íroroszág – E csoport

Kieséses szakasz menetrendje

Nyolcaddöntők
Mérkőzés 1: A csoport második v C csoport második (15.00, 25 Június, St-Etienne)
Mérkőzés 2: D csoport győztese v Harmadik helyezett B/E/F (21.00, 25 Június, Lens)
Mérkőzés 3: B csoport győztese v Harmadik helyezett A/C/D (18.00, 25 Június, Paris)
Mérkőzés 4: F csoport győztese v E csoport második (21.00, 26 Június, Toulouse)
Mérkőzés 5: C csoport győztese v Harmadik helyezett A/B/F (18.00, 26 Június, Lille)
Mérkőzés 6: E csoport győztese v D csoport második (18.00, 27 Június, St-Denis)
Mérkőzés 7: A csoport győztese v Harmadik helyezett C/D/E (15.00, 26 Június, Lyon)
Mérkőzés 8: B csoport második v F csoport második (21.00, 27 Június, Nice)
Negyeddöntők
1: Győztes 1 v Győztes 2 (21.00, 30 Június, Marseille)
2: Győztes 3 v Győztes 4 (21.00, 1 Július, Lille)
3: Győztes 5 v Győztes 6 (21.00, 2 Július, Bordeaux)
4: Győztes 7 v Győztes 8 (21.00, 3 Július, St-Denis)

Elődöntők
1: Győztes NF1 v Győztes NF2 (21.00, 6 Július, Lyon)
2: Győztes NF3 v Győztes NF4 (21.00, 7 Július, Marseille)

Döntő
Győztes E1 v Győztes E2 (21.00, 10 Július, St-Denis)

A CSOPORT

fra Franciaország 2 1 Románia rom
Saint-Denis – 2016. 06. 10. 21:00
alb Albánia 0 1 Svájc sui
Lens – 2016. 06. 11. 15:00
rom Románia Svájc sui
Párizs – 2016. 06. 15. 18:00
fra Franciaország Albánia alb
Marseille – 2016. 06. 15. 23:00
sui Svájc Franciaország fra
Lille – 2016. 06. 19. 21:00
rom Románia Albánia alb
Lyon – 2016. 06. 19. 21:00

B CSOPORT

wal Wales 0 0 Szlovákia slo
Bordeaux – 2016. 06. 11. 18:00
eng Anglia 0 0 Oroszország rus
Marseille – 2016. 06. 11. 21:00
rus Oroszország Szlovákia slo
Lille – 2016. 06. 15. 15:00
eng Anglia Wales wal
Lens – 2016. 06. 16. 15:00
slo Szlovákia Anglia eng
Saint-Étienne – 2016. 06. 20. 21:00
rus Oroszország Wales wal
Toulouse – 2016. 06. 20. 21:00

C CSOPORT

pol Lengyelország 1 0 Észak-Írország nir
Nizza – 2016. 06. 12. 18:00
ger Németország 2 0 Ukrajna ukr
Lille – 2016. 06. 12. 21:00
ukr Ukrajna Észak-Írország nir
Lyon – 2016. 06. 16. 18:00
ger Németország Lengyelország pol
Saint-Denis – 2016. 06. 16. 21:00
nir Észak-Írország Németország ger
Párizs – 2016. 06. 21. 18:00
ukr Ukrajna Lengyelország pol
Marseille – 2016. 06. 21. 18:00

D CSOPORT

tur Törökország 0 1 Horvátország cro
Párizs – 2016. 06. 12. 15:00
esp Spanyolország  1  0 Csehország che
Toulouse – 2016. 06. 13. 15:00
che Csehország Horvátország cro
Saint-Étienne – 2016. 06. 17. 19:00
esp Spanyolország Törökország tur
Nizza – 2016. 06. 17. 21:00
cro Horvátország Spanyolország esp
Bordeaux – 2016. 06. 21. 21:00
che Csehország Törökország tur
Lens – 2016. 06. 21. 21:00

E CSOPORT

ire Írország Svédország swe
Saint-Denis – 2016. 06. 13. 18:00
bel Belgium Olaszország ita
Lyon – 2016. 06. 13. 21:00
ita Olaszország Svédország swe
Toulouse – 2016. 06. 17. 15:00
bel Belgium Írország ire
Bordeaux – 2016. 06. 18. 15:00
swe Svédország Belgium bel
Nizza – 2016. 06. 22. 21:00
ita Olaszország Írország ire
Lille – 2016. 06. 22. 21:00

F CSOPORT

aus Ausztria MAGYARORSZÁG hun
Bordeaux – 2016. 06. 14. 18:00
por Portugália Izland izl
Saint-Étienne – 2016. 06. 14. 21:00
izl Izland MAGYARORSZÁG hun
Marseille – 2016. 06. 18. 18:00
por Portugália Ausztria aus
Párizs – 2016. 06. 18. 21:00
hun MAGYARORSZÁG Portugália por
Lyon – 2016. 06. 22. 18:00
izl Izland Ausztria aus
Saint-Denis – 2016. 06. 22. 18:00

Csoportok állása:

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a BeregiHirek.hu nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák. Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Minden vélemény számít!